osobní zpověď o zákeřné nemoci a “zázračném” uzdravení hladovkou
 prebal V říjnu 2013 vyšla kniha Rosti Zabloudila HLAD NADĚJE. Popisuje cílené hladovění ve stylovém přírodním areálu KOMÁŘÍ LOUKY (Česká Kanada), které v 82 dnech takřka zázračně zlikvidovalo jeho dva vředy na dvanácterníku, kožní bazaliom, tělesná znaménka a bradavice, problém s karpálními tunely, ložiska MTS v játrech a vážné podezření z karciomu prostaty.

Rovněž podstatně snížilo vrozenou alergii na roztoče.V první čtyřicetidenní hladovce, s pitím pouhé destilované vody a ve druhé dvaačtyřicetidenní tzv. BREUSSOVY hladovky s bylinnými čaji a zeleninovými šťávami, ztratil sice autor 28,1 kg své tělesné váhy, ale získal schopnost ji přesně ovlivňovat. Veškeré tyto skutečnosti jsou dokladovány 13 lékařskými zprávami, 40 barevnými fotografiemi a podrobným deníkem hladovějícího.

Ke knižnímu zpracování tohoto téměř neuvěřitelného příběhu došlo až šest let poté, a to z důvodu časového odstupu potřebného k prověření dlouhodobosti uvedených zdravotních účinků. Kniha se stala předlohou Josefu Klímovi k jednomu z jeho publicistických pořadů TV NOVA “Na vlastní oči”. Má rozsah 128 stran, je celobarevná a vyšla v brněnském vydavatelství Zabloudil. Cena je 185,- Kč.

Atmosféru “hladu naděje” lze vycítit i z písní vzniklých za trudných nocí u klavíru Komáří Louky. Některé texty jsou zaznamenány i v DENÍKU HLADOVĚJÍCÍHO přímo v okamžicích jejich vzniku.

Knihu HLAD NADĚJE i obě alba písní FRAŠKA V D MOLL a PRO VZPOMÍNKU lze objednat přímo ve vydavatelství.

hladovění 82 dnů ve dvou etapách s dvouměsíčním odstupem…

  • podstatné posílení imunity těla a potlačení vrozené alergie…
  • očista těla, zmizení bazaliomu, mateřských a jiných tělesných znamének, pigmentace i dvou vředů na dvanácterníku, likvidace problémů s karpálními tunely a zakalciování ložisek MTS v játrech…
  • podstatné snížení hladiny prostatického antigenu (PSA) z extrémní hodnoty 39,42 ug/l, signalizující podezření zhoubného nádoru prostaty, na neškodnou podlimitní hladinu 1,12 ug/l, při normě do 4,5 ug/l…
  • zhubnutí o 28,1 kg a získání schopnosti přesného ovlivňování váhy svého těla…
  • šestileté sledování a ověřování dlouhodobosti léčebných účinků hladovky s pozitivním výsledkem…
  • dokladování lékařskými zprávami, fotodokumentací a deníkem hladovějícího…
  • náměty pro zdravou výživu a zdravější životní styl…
  • využití získaných zkušeností k pořádání kolektivních pobytů ozdravného hladovění a hubnutí…
  • názory odborníků i laiků, fandů i skeptiků…

Kdo chce, hledá způsoby – kdo nechce, hledá důvody…

pred
před hladovkou
pri
při hladovce
po
 po hladovce

Objednávka knihy

jméno, doručovací adresa        
jméno:   příjmení:   ulice:
č.p.:   město:   PSČ:
         
kontaktní informace        
telefon:   email:    
         
detail objednávky        
počet ks:   osobní odběrpoštou na dobírku    
         
Závazně objednávám knihu v požadovaném množství za jednotkovou cenu 185,- Kč. K ceně bude bude připočteno poštovné ve výši 85,- Kč. V případě osobního odběru na ulici Lidická 4, 602 00 Brno poštovné nebude účtováno.
poznámky: